O NAS

Firma Remontowo-Budowlana Phu-MIXBUD to rodzinna firma z tradycjami założona w Szydłowcu, jednak swoją działalności prowadzimy także na terenie całej Polski. Przedmiotem działalności naszej firmy jest kompleksowe wykonawstwo obiektów budowlanych, kompleksowe remonty, wszelkie prace adaptacyjne związane z wykończeniem wnętrz.

Do naszych zalet należą: solidność, terminowość i indywidualne podejście do każdego klienta. Każde zlecenie to dla nas nowe wyzwanie, a cel to usatysfakcjonowanie wszystkich naszych klientów na długie lata.
Korzystamy z narzędzi najlepszych producentów i ze sprawdzonych materiałów budowlanych. Zapewnimy Państwu profesjonalne doradztwo, pomoc w wyborze odpowiednich produktów.

Przyjęcie zlecenia poprzedzone jest wstępną rozmową i wizytą na placu budowy lub remontu w celu ustalenia zakresu prac niezbędnego do przygotowania kosztorysu robót, i ustalenia terminów. Kosztorys może obejmować zarówno wynagrodzenie pracowników jak i koszty materiałowe lub tylko koszty pracowników. Całościowy koszt wykonania zlecenia zależny jest od bardzo wielu czynników. Wyceny dokonujemy indywidualnie dla konkretnych inwestycji.

Współpracujemy z profesjonalnymi, sprawdzonymi projektantami wnętrz, na życzenie Klienta oferujemy dodatkowo konsultacje projektanta zarówno w zakresie doradztwa jak i stworzenia kompletnego projektu wnętrza  dostosowanego w każdym najmniejszym szczególe do indywidualnych potrzeb Klienta. Dzięki stałej współpracy oferujemy konkurencyjne ceny i profesjonalne usługi.